Search for: Search:

Üretim

Sabo, bakım ürünleri konusunda sektörde edindiği tecrübeyi üretim alanına da taşıyarak Haff Kimya’yı kurdu. Haff Kimya günümüz teknolojisine uygun teknik donanımı ve konusunda uzman kadrosu ile ayakkabı bakım ve finisaj ürünleri üretmektedir. Ayrıca Sabo‘nun kendi markası Flexicare üretimini gerçekleştiren Haff Kimya yurt içinde ve yurt dışında bir çok marka için private label üretim gerçekleştirmektedir.

 

haffkimya.com.tr

Sabo Grup yarım asırlık ayakkabı tecrübesini Nando markası ile perakende sektöründe nihai tüketici ile buluşturuyor. Yurt içi ve yurt dışından gelen talepler üzerine bu tecrübesini Clavo markası ile ayakkabı tasarımı ve üretimi alanına da taşıyan grup, kendi markası ve diğer bir çok marka için ayakkabı üretimi gerçekleştiriyor.

 

www.clavoshoes.com 

Sabo, ayakkabıcılık sektöründe 10 yılı aşkın süredir ahşap kalıp üretim faaliyetlerini sürdürüyor. Teknolojisi, know how’ı ve yıllık bir milyon çift üzeri üretim kapasitesiyle Avrupa’nın belli başlı üretim tesislerinden birine sahip olan Sabo ülkemizde de tek üretici konumunda bulunuyor.

 

Türkiye’de bu pazarın açık ara lideri olan Sabo, üretiminin önemli bir kısmını Almanya, Fransa gibi ülkelere ihraç ediyor.

 

Perakende pazarda ahşap kalıp ürünlerini Flexicare markasıyla temin edebilirsiniz.

 

www.flexicare.com.tr